Kwiaty to nieodłączny element każdej uroczystości pogrzebowej. Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli większość kwestii związanych z organizacją pogrzebu załatwić w jednym miejscu. Dlatego mamy własną kwiaciarnię, w której przygotowujemy wieńce i wiązanki. Kwiaciarnia znajduje się w Pyzdrach przy ul. Rynek 12. Nasze kompozycje florystyczne wykonane są ze świeżych kwiatów, których symbolika odnosi się do smutnej uroczystości pogrzebowej. Najczęściej wykorzystujemy mieczyki, róże, chryzantemy, gerbery oraz lilie. 

kwiaciarnia pogrzebowa

Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby w wieńcu umieszczone zostały ulubione kwiaty osoby zmarłej. Wszystko tworzymy na podkładzie z zielonych roślin. W naszej ofercie dostępne są standardowe wieńce i wiązanki, ale na życzenie rodzin możemy stworzyć bardziej spersonalizowane kompozycje florystyczne, które zostaną umieszczone na planie koła, serca lub łezki. Do każdego wieńca dodajemy satynową szarfę z wyrazami żalu.

W zakładzie pogrzebowym Szymański w miejscowości Września dbamy o kwestie logistyczne. Dlatego dostarczymy wieniec do kościoła lub kaplicy oraz przetransportujemy go na cmentarz.

Adres kwiaciarni
ul. Rynek 12
62-310 Pyzdry