Zakład pogrzebowy Szymański usługi pogrzebowe świadczy również w miejscowości Pyzdry. W naszym biurze przy ulicy Rynek 12 pomożemy rodzinom pogrążonym w żałobie w godnej organizacji uroczystości ostatniego pożegnania. Wsłuchujemy się w potrzeby najbliższych zmarłego i zawsze realizujemy pogrzeby zgodne z oczekiwaniami naszych klientów. Oferujemy pochówki tradycyjne i urnowe o charakterze świeckim lub wyznaniowym. Przykładamy dużą wagę do oprawy oraz godnego przebiegu uroczystości żałobnej.

W biurze naszego zakładu pogrzebowego rodziny mogą wybrać trumnę lub urnę, akcesoria pogrzebowa, zdecydować o repertuarze oraz wybrać kwiaty. My, przejmiemy na siebie wszystkie kwestie logistyczne oraz sprawną realizacją zleconych nam usług pogrzebowych. Dbamy również o oprawę pogrzebów. Zapewniamy namiot pogrzebowy, elegancki katafalk oraz obsługę uroczystości, która będzie czuwać nad godnym przebiegiem uroczystości żałobnej. Zależy nam na tym, aby każde ostatnie pożegnanie odbyło się w sposób indywidualny. Dlatego pozostajemy otwarci na sugestie naszych klientów, a do każdej uroczystości żałobnej podchodzimy w sposób osobisty. Wiemy, że uroczystość pogrzebowa to równocześnie uhonorowanie ludzkiego życia. W związku z tym wszystko realizujemy z największą dbałością oraz poszanowaniem osoby zmarłej i jego rodziny.

Usługi pogrzebowe Pyzdry

Wiemy, że przy organizacji pogrzebu liczy się każdy detal. Dlatego starannie przygotowujemy się do każdej uroczystości ostatniego pożegnania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i realizujemy usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Celem naszej firmy Szymański jest pomoc rodzinom w pożegnaniu bliskiej osoby, dlatego wszystkie nasze usługi realizowane są kompleksowo. Pomagamy na każdym etapie od przewozu ciała do chłodni, aż po złożenie trumny lub urny w grobie. Kadrę zakładu Szymański wyróżnia duży takt i klasa. Dlatego od pierwszego telefonu wykazujemy się ogromnym wsparciem i zaangażowaniem. Odpowiemy na wszystkie pytania i przeprowadzimy przez zawiłości logistyczne związane z organizacją pogrzebu.

zakład pogrzebowy pyzdry

Nasza oferta

 • Pogrzeby z trumną lub urną
 • Kremacje
 • Pogrzeby świeckie
 • Ceremonie wyznaniowe
 • Pogrzeb z wojskową asystą honorową
 • Pomoc w formalnościach
 • Międzynarodowy transport zwłok
 • Całodobowa eksportacja zmarłych do chłodni
 • Ekshumacje
 • Akcesoria pogrzebowe: trumny, urny, tabliczki, krzyże, relikwiarze, dewocjonalia
 • Oprawa florystyczna

Kremacja Pyzdry

Zakład pogrzebowy Szymański oferuje organizację pogrzebów kremacyjnych. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z kremacją zwłok. Przetransportujemy zmarłego do krematorium oraz odbierzemy urnę z prochami. W zakładzie w Pyzdrach realizujemy pogrzeby urnowe, które odbywają się zawsze w atmosferze największego szacunku i godności. Zdajemy sobie sprawę, że pogrzeb urnowy może nadal budzić wiele wątpliwości, dlatego w biurze zakładu Szymański odpowiemy na Państwa wszystkie pytania i wytłumaczymy przebieg ceremonii kremacyjnej. Ponadto oferujemy szeroki wybór urn kremacyjnych. Pomożemy w wyborze akcesoriów oraz przejmiemy na siebie wszystkie kwestie logistyczne oraz formalne.